Контакти

Държавна агенция за метрологичен и технически надзор (ДАМТН)

Въпроси от компетенциите на ДАМТН можете да задавате на сайта на ДАМТН в рубрика „Въпроси и отговори“.

Въпросите Ви ще бъдат пренасочeни към експертите от специализираната или общата администрация, чиито контактни данни можете да откриете в меню СПЕЦИАЛИЗИРАНА АДМИНИСТРАЦИЯ или меню ОБЩА АДМИНИСТРАЦИЯ.


Адрес: бул. „Г. М. Димитров“ №52 А, София 1797, България

Телефон: +359 2 980 63 17 - деловодство

Факс: +359 2 986 17 07

E-mail: damtn@damtn.government.bg

Телефон: 0700 111 88

Телефон за подаване на сигнали, информация и въпроси
Анонимни сигнали не се разглеждат.

Пресцентър

Николай Палов

Адрес: 1797 София, ул. „Лъчезар Станчев“ № 13

Телефон: +359 877 064 661

E-mail: press@damtn.government.bg


Главна дирекция „Надзор на пазара“

Нина Костова, Началник на отдел „Контролно-методичен“

Адрес: 1797 София, ул. „Лъчезар Станчев“ № 13

E-mail: Nina.Kostova@damtn.government.bg


Главна дирекция „Инспекция за държавен и технически надзор“

Антоанета Генова, Началник на отдел „Контролно-методичен“

Адрес: 1797 София, ул. „Лъчезар Станчев“ № 13

Телефон: + 359 2 939 67 15

E-mail: Antoaneta.Genova@damtn.government.bg


Главна дирекция „Контрол на качеството на течните горива“

Началник на отдел „Контролно-методичен“

Адрес: 1784 София, ж.к. “Младост”, кв. “Полигона”

Телефон: + 359 2 974 38 55

E-mail:


Главна дирекция „Метрологичен надзор“

Райна Цекова, Началник на отдел „Контролно-методичен“

Адрес: 1797 София, ул. „Лъчезар Станчев“ № 13

Телефон: + 359 2 939 67 04

E-mail: Rayna.Tsekova@damtn.government.bg


Главна дирекция „Надзор на язовирните стени и съоръженията към тях“

Богомил Борисов, Началник на отдел „Контролно-методичен“

Адрес: 1797 София, бул. ``Г.М. Димитров`` № 52А

Телефон: + 359 2 892 97 72

E-mail: Bogomil.Borisov@damtn.government.bg


Главна дирекция „Контрол на качеството на горивата за битово отопление “

Светла Грозданова-Миркова , Началник на отдел „Контролно-методичен“

Адрес: 1797 София, ул. „Лъчезар Станчев“ № 13

Факс: + 359 2 9861 707

E-mail: Svetla.Mirkova@damtn.government.bg


Дирекция „Разрешения за оценяване на съответствието“

Даниела Миланова, Директор на дирекция РОС

Адрес: 1797 София, ул. „Лъчезар Станчев“ № 13

Факс: + 359 2 9861 707

E-mail: Daniela.Milanova@damtn.government.bg


Изпратете запитване

 

Верификация